Elden Ring’e ücretsiz güncelleme geliyor!

Elden Ring’in Shadow of the Erdtree DLC’si kapıda, ancak From Software DLC’yi satın almayacak olan oyuncuları da unutmamış. Şirket, 20 Haziran Perşembe günü Elden Ring ’e gelecek ücretsiz bir güncelleme ile bir dizi yeni içerik getirecek ekliyor.

Elden Ring ücretsiz güncelleme ile yeni saç modelleri geliyor

Bu güncelleme oldukça önemli zira Elden Ring: Shadow of the Erdtree ek paketinin yanı sıra aynı zamanda temel oyun için çeşitli iyileştirmeler de sunuyor. Elden Ring’in sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre güncelleme hata düzeltmeleri, denge ayarlamaları ve bir dizi yeni özellik getiriyor.

Örneğin, güncelleme yüklendikten sonra artık son alınan tüm eşyaları bir bakışta görmek mümkün olacak (önceden, yeni eşyalar sadece bir yığın içinde kayboluyordu, bu da neredeyse ne aldığınızı anlamayı zorlaştırıyordu). Yeni alınan eşyalar ünlem işareti ile işaretlenecek ve En Son Eşyalar sekmesi envantere eklenecek.

Çağrı Havuzları’nda da bazı değişiklikler var. Güncellemeden sonra Aktif Çağrı Havuzları NG+ moduna taşınacak ve yeni eklenen Harita İşlevleri menüsünde bireysel Çağrı Havuzlarını etkinleştirme veya devre dışı bırakma seçeneği bulunacak. FromSoftware, Küçük Altın Heykel kullanırken sadece aktif Çağrı Havuzlarının seçileceğini belirtiyor.

Son olarak, şu anda beş yeni saç modeli bulunuyor ve bunlar karakter oluşturma sırasında, Bulutlu Ayna Standı kullanırken veya Rennala’nın Yeniden Doğuş özelliği aracılığıyla uygulanabilir olacak.

20 Haziran’da bu güncelleme geliyor, 21 Haziran’da Elden Ring: Shadow of the Erdtree DLC’si yayınlanıyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x